Co takhle lepší život?

Přáli byste si lepší život pro sebe a Vaši rodinu, jenomže Vaše zdravotní problémy Vám to nedovolují? Máte potíže s pohybem, Vaše bedra či krk Vám signalizují nepříjemné pocity při jakémkoliv pohybu a Vy si s tím už nevíte rady. Zkuste aktivní sezení. Možná jste o něm dosud neslyšeli, ale sezení je zásadní pro naše tělo […]

Přáli byste si lepší život pro sebe a Vaši rodinu, jenomže Vaše zdravotní problémy Vám to nedovolují? Máte potíže s pohybem, Vaše bedra či krk Vám signalizují nepříjemné pocity při jakémkoliv pohybu a Vy si s tím už nevíte rady. Zkuste aktivní sezení. Možná jste o něm dosud neslyšeli, ale sezení je zásadní pro naše tělo a upravuje snadnost všech pohybů našeho těla. Polštář na sezení Dynasit je prokazatelně prospěšný našemu zdraví a změní všem život.

Vaše oblíbená židle Vám může zůstat

Pokud máte svou oblíbenou židli, které se nechcete vzdávat, tak nemusíte. Díky tomuto skvělému polštáři bude Vaše bolest zad odstraněna a přitom můžete sedět na jakékoliv židli. Polštář změní sezení na jakémkoliv sedacím nábytku, který doma máte.