Dřevěné zásobníky

Jsou to velké zásobníky určené k pevnému umístění na podlaze. Vyrobené z laminované dřevotřísky s povrchovým vzhledem třešeň, nebo buk. Jsou to velké stojany na letáky, které ale navíc plní i úlohu odkládacích polic. Celý stojan je totiž řešen jako částečně zásobník, částečně jako skříň s odkládacími policemi. Opět jsou v nabídce různé varianty podle množství kapes a polic. Celé […]

Jsou to velké zásobníky určené k pevnému umístění na podlaze. Vyrobené z laminované dřevotřísky s povrchovým vzhledem třešeň, nebo buk. Jsou to velké stojany na letáky, které ale navíc plní i úlohu odkládacích polic. Celý stojan je totiž řešen jako částečně zásobník, částečně jako skříň s odkládacími policemi. Opět jsou v nabídce různé varianty podle množství kapes a polic. Celé řešení je o to zajímavější, že kapsy slouží vlastně jen jako prezentační plocha pro daný leták, či tiskovinu. Teprve jejím odklopením směrem vzhůru se otevře vlastní úložný prostor, který obsahuje zásobu daných materiálů.

Další řešení a možnosti

Je třeba ještě zmínit pojízdné stojany na prospekty a publikace, které využijí zejména pouliční prodejci, kteří s takovými stojany mohou vyjet z úschovného prostoru a prezentovat na něm své zboží. Speciálním druhem jsou akrylátové průhledné stojánky na stoly, v nichž může být umístěna nejen reklamní nabídka v čekárně, ale i třeba denní menu, nebo nápojový lístek v restauraci. Rovněž z akrylátu jsou držáky letáků do výkladních skříní, které se upevňují pomocí gumových přísavek, nebo zavěšují na závěsy z tenkých lanek. Vyrábí se rovněž ve více velikostech.