Nabídka paletových vozíků s nylonovými koly

Paletové vozíky s nylonovými koly patří mezi paletové vozíky, které se vám budou snadno ovládat. Mají totiž nízký valivýodpor. Jejich nevýhodou je, že s nimi špatně manipuluje na nerovné podlaze a tam, kde se na podlaze vyskytují nějaké nečistoty. Nerovná podlaha a nečistoty pak vedou ke kodrcání paletového vozíku a navíc jsou pak velmi hlučné. Dobře snášejí […]

Paletové vozíky s nylonovými koly patří mezi paletové vozíky, které se vám budou snadno ovládat. Mají totiž nízký valivýodpor. Jejich nevýhodou je, že s nimi špatně manipuluje na nerovné podlaze a tam, kde se na podlaze vyskytují nějaké nečistoty. Nerovná podlaha a nečistoty pak vedou ke kodrcání paletového vozíku a navíc jsou pak velmi hlučné. Dobře snášejí vysoké teploty až do + 80 stupňů.
Naše nízko zdvižné paletové vozíky jsou prospěšné zejména ve skladech, kde se často manipuluje se zbožím. Ty vám ulehčí práci. Důležité je, aby se s nimi jednoduše dalo nakládat. Více se o našich paletových vozících můžete dočíst i na našich internetových stránkách. Pokud si některý z nich chcete pořídit, stačí se na nás obrátit.