Orient shop

Nedávno jste viděla na jedné známé úplně jedinečné a originální náušnice, které byly ručně vyrobeny. Měly tvar malované kapky a určitě nebyly tuzemské výroby. Tušíte, že jejich visačka by mohla mít nápis třeba Made in Orient. Orient Orientální bižuterie je hodně neotřelá a zajímavá. Kromě malované kapky si můžete vybrat také Dračí vejce, […]

Nedávno jste viděla na jedné známé úplně jedinečné a originální náušnice, které byly ručně vyrobeny. Měly tvar malované kapky a určitě nebyly tuzemské výroby. Tušíte, že jejich visačka by mohla mít nápis třeba Made in Orient.

Orient

Orientální bižuterie je hodně neotřelá a zajímavá. Kromě malované kapky si můžete vybrat také Dračí vejce, perleťové Paví oko, náušnice Slunce nebo Šeherezáda, set bižuterie Perleťová křídla nebo Jarní sada. Orient nabídne také proplétaný náramek a mnoho dalšího bižuterního i jiného zboží.

Co kus, to originál

Tak můžete získat unikátní doplňky – náušnice, náhrdelníky, náramky i celé sety. Nikdo jiný nebude nosit nic podobného, všechno je originální a jedinečné. Oblíbíte si je hned – všechno má duši: made in Orient.