Počítačový expert sedí u počítače i ve volném čase

Goodgame mafia je počítačová hra, kterou si občas zahrají i počítačoví programátoři, kteří si prostě svůj život bez počítačů nedovedou doopravdy představit. Vysedávání před počítačem je jejich koníček, kterého se nevzdávají ani ve svém volném čase. Jenom občas je můžete vidět vycházet z jejich pokojů, kde je většinou pěkný nepořádek. Tito jedinci se nezatěžují nějakým nudným […]

Goodgame mafia je počítačová hra, kterou si občas zahrají i počítačoví programátoři, kteří si prostě svůj život bez počítačů nedovedou doopravdy představit. Vysedávání před počítačem je jejich koníček, kterého se nevzdávají ani ve svém volném čase. Jenom občas je můžete vidět vycházet z jejich pokojů, kde je většinou pěkný nepořádek. Tito jedinci se nezatěžují nějakým nudným uklízením.

Nemůžete se odtrhnout od Vašeho počítače

Goodgame mafia nabízí doopravdy kvalitní zábavu. S touto hrou bude doopravdy velmi těžké odtrhnout se od počítače. Vlastně to ani není nutné. Klidně můžete hrát celé dny, pokud Vám to Vaše pracovní povinnosti dovolí. Možná dokonce uvažujete, že si vyberete na tuto novinku nějakou Vaši dovolenou.