Prvky pro kvalitní montáž

Pokud chceme do naší stavby zabudovat střešní okno, je třeba nejen zvolit kvalitní výrobek, ale i ho správně namontovat. Pečlivé osazení nám zajistí, že nebudeme mít v naší podkrovní místnosti při každém dešti mokro a nebude se nám v tam prohánět vítr. Každý výrobce dodává montážní prvky pro provedení kvalitní montáže, jako jsou zateplovací sady s hydroizolační folií, […]

Pokud chceme do naší stavby zabudovat střešní okno, je třeba nejen zvolit kvalitní výrobek, ale i ho správně namontovat. Pečlivé osazení nám zajistí, že nebudeme mít v naší podkrovní místnosti při každém dešti mokro a nebude se nám v tam prohánět vítr. Každý výrobce dodává montážní prvky pro provedení kvalitní montáže, jako jsou zateplovací sady s hydroizolační folií, která zabrání vnikání vlhkosti do spár mezi osazovaným prvkem a krytinou, lemování pro hladkou i různě profilovanou krytinu.

Účelnost i elegance

Lemy, které chrání spáry mezi střešním oknem a krytinou před zatékáním vody, jsou nejen prvky účelné, ale tím, že jsou vyrobeny ve stejné barvě jako samotný rám, mají i výraznou estetickou hodnotu. S takto sladěnými prvky bude na váš dům radost pohledět.