Pryč s obavami o Vaše peníze!

Jistě jste již slyšeli o nabourání internetového bankovnictví a o všech problémech, které přináší. Je jen málo nepříjemnějších věcí, než když chcete v obchodě zaplatit a zjistíte, že Vaše karta byla zamítnuta, celá Vaše výplata i úspory zmizeli a banka s tím nemůže udělat vůbec nic. A když nemáte účet pojištěný, nemáte nárok ani na náhradu škody. […]

Jistě jste již slyšeli o nabourání internetového bankovnictví a o všech problémech, které přináší. Je jen málo nepříjemnějších věcí, než když chcete v obchodě zaplatit a zjistíte, že Vaše karta byla zamítnuta, celá Vaše výplata i úspory zmizeli a banka s tím nemůže udělat vůbec nic. A když nemáte účet pojištěný, nemáte nárok ani na náhradu škody. Co kdybyste mohli zvolit metodu, která je naprosto bezpečná a navíc Vám umožní i něco vydělat?

Převratná novinka v bankovnictví

Revoluce v internetovém bankovnictví přináší bitcoin – online platební síť a zároveň digitální měna, která je naprosto nenapadnutelná, navíc se nedá padělat jako bankovky, které znáte. Ovládat Vaše účty nemůže dokonce ani sám zakladatel této sítě. Jediné, co potřebujete, je jednoduchý software, který je navíc zcela zdarma a dostupný komukoliv.