Široké možnosti našich virtuálních kanceláří

Naše kanceláře mají mnoho funkcí Rádi bychom Vám nabídli možnost usadit svou firmu v centru Prahy. A to možnost cenově více než přijatelnou. Naše virtuální kancelář, kterou Vám nabízíme, pro Vás pak bude představovat sídlo Vaší firmy. A bude tak i zapsána v obchodním rejstříku. Vybrat si můžete ze dvou velice prestižních adres – Husinecká ulice a […]

Naše kanceláře mají mnoho funkcí

Rádi bychom Vám nabídli možnost usadit svou firmu v centru Prahy. A to možnost cenově více než přijatelnou. Naše virtuální kancelář, kterou Vám nabízíme, pro Vás pak bude představovat sídlo Vaší firmy. A bude tak i zapsána v obchodním rejstříku. Vybrat si můžete ze dvou velice prestižních adres – Husinecká ulice a Karlovo náměstí.

Naše virtuální kancelář je Vaší výhrou

Základní vybavení, které Vám poskytne naše virtuální kancelář, není rozhodně k zahození. Budete mít možnost využívat například naší zasedací místnost. A to jak pro jednání s klienty, tak například i s úřady nebo obchodními partnery. Jako samozřejmost již bere vlastní pevnou telefonní linku a také poštovní schránku určenou převážně na firemní korespondenci.

Finanční úřad

Virtuální kancelář v Praze je velice výhodná také proto, že tamní finanční úřad není schopen provádět tolik kontrol jako v jiných městech.