Vánoce mimo domov

Bez chat a chalup to nepůjde ani v zimě. Pokud si chcete letos dávat dárky mimo domov, protože už Vás ten shon doopravdy nebaví, tak to je jistě vhodné řešení dané situace. Vše si zde náležitě užijete a doma nebudete muset již několik týdnů předem uklízet. Jistě bude mít vše tu správnou atmosféru, které k daným svátkům […]

Bez chat a chalup to nepůjde ani v zimě. Pokud si chcete letos dávat dárky mimo domov, protože už Vás ten shon doopravdy nebaví, tak to je jistě vhodné řešení dané situace. Vše si zde náležitě užijete a doma nebudete muset již několik týdnů předem uklízet. Jistě bude mít vše tu správnou atmosféru, které k daným svátkům prostě patří. Když budete mít štěstí, možná bude i nějaká sněhová nadílka.

Silvestr na horách

Bez chat a chalup bude konec roku prostě nudný a tradiční. Pokud chcete změnu, tak to chce zaručeně vyrazit do jiného prostředí. Doma u televize to nikdy nebude ono. Všichni začnou usínat už před půlnocí, protože program prostě není vůbec zajímavý. Na horách to bude rozhodně dobrodružnější a zajímavější. Takovou akci si budete chtít rozhodně zopakovat i další rok.