Zmrzlina stokrát jinak

Chcete i Vy prodávat českou nejkvalitnější zmrzlinu? Chcete, aby Vaše zmrzlina byla tou nejžádanější? Obraťte se na náš, jsme spolčenost Adria Gold a hledáme nové distributory v České republice, aby prodávali naši českou zmrzlinu. Ale nenabízíme Vám jen zmrzlinu, ale i spolupráci. Spolupráce bude spočívat v reklamní podpoře. Budeme chtít, aby naše zmrzlina byla vidět a tím […]

Chcete i Vy prodávat českou nejkvalitnější zmrzlinu? Chcete, aby Vaše zmrzlina byla tou nejžádanější? Obraťte se na náš, jsme spolčenost Adria Gold a hledáme nové distributory v České republice, aby prodávali naši českou zmrzlinu. Ale nenabízíme Vám jen zmrzlinu, ale i spolupráci.
Spolupráce bude spočívat v reklamní podpoře. Budeme chtít, aby naše zmrzlina byla vidět a tím pádem i Vaše prodejní místo našich zmrzlin. A to není všechno, nabídneme Vám i zvýhodněné ceny našich zmrzlin. Jsme česká výrobna, která si zakládá na tom, aby naše česká zmrzlinaměla světovou chuť. Tak už neváhejte a pojďte do toho s námi.

Naše zmrzlina chutná hezky česky

Nebojte se prodávat zaručenou kvalitu vzniklou na území České republiky. Nabízíme Vám široký sortiment produktů, spoustu příchutí, druhů, apod. Navštivte náš web a vyberte si z nové zmrzlinové kolekce pro rok 2013. Těšíme se na naši spolupráci.